Menu

ZESTAW RODZINNY


Tacos mix
Tacos mix
99 PLN
W zestawie 6 tacos mix. (2xCarnitas, 2xpastor, 2xfajitas z wołowiny). 1 Quesadilla lub burrito. Do wyboru kurczak, lub wegetariański. 1 guacamole 1 sos "pico de gallo" 1 sos czerwony lub zielony Kupując ten zestaw otrzymujesz coca-cola 1,5 l GRATIS

Nachosy MIX
Nachosy MIX
118 PLN
W zestawie: 1x Nachosy chili z mięsem 3x Tacosy carnitas (mięso wieprzowe) 1x burrito kurczaka 1x guacamole 1x sos w stylu "Pico de gallo" 1x deser ciasto 3 leches Coca-Cola 1.5 GRATIS (Jeśli chcesz zmienić styl mięsa na inne tylko powiedz nam jak złożysz zamówienie) Smacznego!

Złote MIX
Złote MIX
115 PLN
W zestawie: 3x złote tacos 1x Frytki z chorizo 1x Quesadilla kurczaka 1x Guacamole 1x Sos pomidory w stylu "Pico de gallo" 1x Sos różowy 1x Napój Horczata 1x Deser Flan napolitano Jeśli chcesz inne mięso na Quesadilla, można prosić jak złożysz zamówienie. Smacznego!

SPECJALNOŚCI


Chilaquiles czerwone
Chilaquiles czerwone
35 PLN
Smażony chipsy tortilli kukurydziany z kurczakiem duszonym, sosem czerwonym, serem, śmietaną, cebulą i kolendrą, serwowany z fasolą i jajkiem sadzonym.

Chilaquiles zielone
35 PLN
Smażone chipsy tortilli kukurydziany z kurczakiem duszonym, sosem zielonym, serem, śmietaną, cebulą i kolendrą, serwowany z fasolą i jajkiem sadzonym.

Nachos
Nachos
25 PLN
chipsy smażonej tortilli kukurydziany, sos serowy, ser gouda, chili chalapenio, cebula, kolendra.

Nachos pastor
Nachos pastor
30 PLN
chipsy smażonej tortilli kukurydziany, sos serowy, ser gouda, guacamole, mięso wieprzowe w stylu "pastor" z pieczonym ananasem, chili chalapenio, cebula, kolendra i śmietana.

Nachos chili z mięsem
30 PLN
chipsy smażonej tortilli kukurydziany, sos serowy, ser gouda, mięso wieprzowe w stylu "chili z mięsem", chili chalapenio, fasola, cebula i kolendra.

Złote tacos
30 PLN
Smażona tortilla kukurydziana z kurczakiem duszonym, sałatą, śmietaną, serem, cebulą, kolendrą i sosem do wyboru.

Enchiladas zielone
35 PLN
Miękka tortilla kukurydziana z kurczakiem duszonym, serem, śmietaną, sałatą i sosem zielonym.

Enchiladas czerwone
35 PLN
Miękka tortilla kukurydziana z kurczakiem duszonym, serem, śmietaną, sałatą i sosem czerwonym.

Alambre pastor
38 PLN
Mięso wieprzowe w stylu "Pastor" z pieczonym ananasem, papryką zieloną, papryką czerwoną, cebulą i serem gouda. Serwowane z tortillą kukurydzianą i sosem do wyboru czerwony lub zielony.

Alambre z wołowiną
42 PLN
grillowane na patelni mięso wołowy, papryką zieloną, papryką czerwoną, cebulą i serem gouda. Serwowane z tortillą kukurydzianą i sosem do wyboru czerwony lub zielony.

Taco carnitas
30 PLN
3 tortilli kukurydziane, szarpanym mięsem wieprzowym w stylu "Carnitas" cebulą i kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, i cytryną.

Tacos Fajitas z wołowiny
32 PLN
3 tortilli kukurydziane, Fajitas z wołowiny, pieczoną papryką czerwoną i zieloną, oraz cebulą i kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, oraz cytryną.

Zupa Azteka
20 PLN
Originalny przepis zupy robiona na bazie rosołu z kurczaka i ostrej papryki z dodatkiem smażonej tortilli kukurydziany pokrojoną w paski, oraz przyprawami, serwowana z duszonym kurczakiem, awokadem, serem i śmietaną.

Frytki z chorizo
20 PLN
porcja frytek z rozsypanym mięsem wieprzowym styl "chorizo meksykańskie", cebula pokrojona, pomidor, śmietana, ser gouda i chalapeño.

Guacamole
25 PLN
Mus z awokado, z kolendrą i cebulą, serwowane ze smażonymi chipsami tortilli kukurydziany.

Alambre kurczaka
38 PLN
Grillowane na patelnie mięso z kurczaka, papryką zieloną, papryką czerwoną, cebulą i serem gouda. Serwowane z tortillą kukurydzianą i sosem do wyboru czerwony lub zielony.

Pozole
24 PLN
Tradycyjna zupa przygotowana na wieprzowinie oraz białej kukurydzy "cacahuazintle", z dodatkiem chili ancho i guajillo. Serwowana z pokrojoną sałatą, cebulą, awokadem i rozdziewką. Sprzedane tylko w piątek, sobota i niedziela.

ZUPY


Pozole
Pozole
24 PLN
Sprzedane tylko w piątek, sobota i niedziela.Tradycyjna zupa przygotowana na mięso do wyboru wieprzowina lub kurczak, oraz białej kukurydzy "cacahuazintle", z dodatkiem chili ancho i guajillo. Serwowana z pokrojoną sałatą, cebulą, awokadem i rozdziewką.

Zupa Azteka
Zupa Azteka
20 PLN
Oryginalny przepis zupy robiona na bazie rosołu z kurczaka i ostrej papryki z dodatkiem smażonej tortilli kukurydziany pokrojoną w paski, oraz przyprawami, serwowana z duszonym kurczakiem, awokadem, serem i śmietaną.

SAŁATKI


Sałatka Grecka
Sałatka Grecka
20 PLN
Sałata, pomidor, cebula, oliwki, ser feta, ogórek, olej oliwek, cytryna, i przyprawy.

Sałatka z Pastorem
25 PLN
Sałata, pomidor, cebula, oliwki, ser feta, ogórek, olej oliwek, cytryna, i przyprawy, z dodatkiem mięsa wieprzowego w stylu "pastor".

Sałatka z kurczakiem
Sałatka z kurczakiem
25 PLN
Sałata, pomidor, cebula, oliwki, ser feta, ogórek, olej oliwek, cytryna, i przyprawy, z dodatkiem mięsa kurczaka grillowane na patelni.

BURRITO


Burrito Kurczaka
Burrito Kurczaka
31 PLN
Tortilla pszenna, pasta fasoli, ryżem, mięsem z kurczaka grillowane na patelni, cebula, sałata, pomidor i sos majonez- Chipotle.

Burrito Cochinita Pibil
Burrito Cochinita Pibil
34 PLN
Tortilla pszenna, pasta fasoli, ryż, marynowane mięso wieprzowe w stylu "Cochinita Pibil", cebula, sałata i sos majonez-Chipotle.

Burrito wegetariańskie
31 PLN
Tortilla pszenna, pasta fasoli, ryż, czerwoną i zieloną paprykę grillowane na patelni, cebulą, kukurydzą, Guacamole, sałata i sos majonez- Chipotle.

Burrito Chili z mięsem
34 PLN
Tortilla pszenna, ryż, mięso wieprzowe w stylu "Chili z mięsem", fasola, cebulą, kwaśna śmietana i sałata. (Lekko ostre)

Burrito Pastor
Burrito Pastor
34 PLN
Tortilla pszenna, pasta fasolowa, ryż, mięso wieprzowe w stylu "pastor" z pieczonym ananasem, krojony pomidor "pico de gallo", cebulą, sałata i sos majonez-chipotle.

Burrito Pieczeń wołowa
Burrito Pieczeń wołowa
36 PLN
Tortilla pszenna, ryż, pomidor, pieczone mięso wołowe, guacamole, cebula, kolendra, sałata i sos majonez-chipotle.

QUESADILLY


Quesadilla Kurczak z grilla na Barbeque
28 PLN
Tortilla pszenna, grillowanym mięsem z kurczaka, serem gouda, cebulą i sosem BBQ. Serwowana z sałatą i sosem różowym.

Quesadilla Szpinakowa z Pieczarkami
28 PLN
Tortilla pszenna, jajecznica z pieczarkami i szpinakiem, cebula i ser gouda. Serwowana z sałatą i sosem różowym.

Quesadilla Fajitas z Kurczaka
28 PLN
Tortilla pszenna, mięsem z kurczaka, pieczoną papryką czerwoną i zieloną, cebulą i serem gouda. Serwowana z sałatą i sosem różowym.

Quesadilla pieczarkowa
28 PLN
Tortilla pszenna, pieczarki, ser gouda, guacamole, krojony pomidor "pico de gallo". Serwowana z sałatą i sosem różowym.

Quesadilla fajitas z wołowiny
31 PLN
Tortilla pszenna, fajitas wołowiny, papryka czerwona, papryka zielona, cebula, kukurydza, ser gouda. Serwowana z sałatą i sosem różowym.

TACOS


Pastor
Pastor
30 PLN
3 tortilli kukurydziane, z mięsem wieprzowym marynowany w stylu "Pastor" z pieczonym ananasem, cebulą, kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, oraz z cytryną.

Cochinita Pibil
Cochinita Pibil
30 PLN
3 tortilli kukurydziane, z marynowaną wieprzowiną w stylu "Cochinita Pibil", cebulą i kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, oraz cytryną.

Carnitas
Carnitas
30 PLN
3 tortilli kukurydziane, szarpanym mięsem wieprzowym w stylu "Carnitas" cebulą i kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, i cytryną. (Corn tortilla, pulled-pork, onion with cilantro)

Fajitas z kurczaka
30 PLN
3 tortilli kukurydziane, Fajitas z kurczaka, pieczoną papryką czerwoną i zieloną, oraz cebulą i kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, oraz cytryną. (Corn tortilla, chicken kebab, letuce, onion, tomato)

Chorizo
30 PLN
3 tortilli kukurydziane, mięsem wieprzowym w stylu "chorizo", cebulą i kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, oraz cytryną. (Corn tortilla, chorizo, onion with cilantro)

Fajitas z wołowiny
Fajitas z wołowiny
32 PLN
3 tortilli kukurydziane, Fajitas z wołowiny, pieczoną papryką czerwoną i zieloną, oraz cebulą i kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, oraz cytryną. (Corn tortilla, beef fajitas, red bell pepper, green bell pepper, onion, corn)

Pieczeń wołowa
32 PLN
3 tortilli kukurydziane, mięsem wołowym grillowane na patelni, cebulą i kolendrą. Serwowany z sosem do wyboru zielony lub czerwony, oraz cytryną. (Corn tortilla, roast beef, onion with cilantro)

TOSTADAS


Tostadas Cochinita Pibil
25 PLN
2 Szt. Smażona tortilla kukurydziana z pastą fasoli, sałatą, mięsem wieprzowym w stylu "cochinita pibil", cebulą, kolendrą, habanero, pomidorem, serem gouda, śmietaną i sosem majonez-chipotle .

Tostadas Pastor
25 PLN
2 szt. Smażona tortilla kukurydziana z pastą fasoli, sałatą, mięsem wieprzowym w stylu "Pastor", pieczonym ananasem, cebulą, kolendrą, serem gouda, śmietaną, pomidorem, i sosem majonez-chipotle .

Tostadas Kurczak z chipotle
25 PLN
2 szt. Smażona tortilla kukurydziana z pastą fasoli, sałatą, duszonym mięsem kurczaka z dodatkiem chili chipotle, cebulą, kolendrą, serem gouda i śmietaną, pomidorem, i różowym sosem .

Tostadas Carnitas
25 PLN
2 szt. Smażona tortilla kukurydziana z pastą fasoli, sałatą, mięsem wieprzowym w stylu "carnitas", cebulą i kolendrą, ser gouda śmietana, pomidorem, i różowym sosem .

Tostadas Wegetariańskie
25 PLN
2 szt. Smażona tortilla kukurydziana z pastą fasoli, sałatą, mięsem wieprzowym w stylu "carnitas", cebulą i kolendrą, ser gouda śmietana, pomidorem, i różowym sosem .

KEBABY


Meksy-Kebab
22 PLN
Z sałatką, pastą fasolową, ryżem, Pico de Gallo, majonezem Chipotle, cebulą, kolendrą, kurczakiem i sosem do wyboru.

Kebab
16 PLN
Z surówką, mięsem z kurczaka lub wołowiny, i sosem do wyboru.

FRYTKI


Frytki Klasyczne
8 PLN

Frytki Meksykańskie
10 PLN
Frytki, sos serowy cheddar, cebula, jalapeno (French fries, cheddar cheese sauce, onion, jalapeno)

Frytki z chorizo
Frytki z chorizo
20 PLN
porcja frytek z rozsypanym mięsem wieprzowym styl "chorizo meksykańskie", cebula pokrojona, pomidor, śmietana, ser gouda i chalapeño.

NAPOJE ZIMNE


Coca-Cola 500 ml
6 PLN

Sprite 500 ml
6 PLN

Fanta 500 ml
6 PLN

Coca-Cola Zero 500 ml
6 PLN

Lipton Ice Tea
6 PLN

Woda gazowana 500 ml
3 PLN

Woda niegazowana 500 ml
3 PLN

Black energy drink 250 ml
5 PLN

Tymbark 200 ml
3 PLN

coca-cola 200 ml
3.5 PLN

Coca-cola 1,5 l
12 PLN

NAPOJE NATURALNE


Horczata 400ml
10 PLN
Bezalkoholowy tradycjonalny napój meksykański, przygotowany z miksowanym ryżem, słodzonym skondensowanym mlekiem, cukrem i dodatkiem cynamonu. 400 ml.

Agua de mango 400ml
10 PLN
Bezalkoholowy tradycjonalny napój meksykański, przygotowany z miksowanym naturalnym mango. 400 ml.

Agua de Piña 400 ml
10 PLN
Bezalkoholowy tradycjonalny napój meksykański, przygotowany z miksowanym naturalnym ananasem. 400 ml.

Agua de limon con menta
10 PLN
Bezalkoholowy tradycjonalny napój meksykański, przygotowany z naturalną limonką i dodatkiem mięty. 400 ml.

DESERY


Ciasto Tres Leches
Ciasto Tres Leches
15 PLN
Meksykańskie ciasto mleczne, nasączone trzema rodzajami mleka, dekorowane śmietaną.

Flan Napolitano
Flan Napolitano
15 PLN
Flan jest zrobiony na bazie jajek i mleka z karmelym, Jego konsystencja sprawia że rozpływa się w ustach.

DODATKI


Ser cheddar
3 PLN

Guacamole
6 PLN

Salsa verde
4 PLN

Salsa roja
4 PLN

Salsa chipotle
4 PLN

Śmietana
4 PLN